Puchar Gór Świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów

W dniu 03.12.2022r. Odbył się 24 Puchar Gór Świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Zespołu Szkół mr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim, Legionowa ,Kielc , Starachowic , Skarżyska Kamiennej , Rymanowa, Kunowa , Iłży, Poznania. Impreza zgromadziła prawie wszystkie kategorie wiekowe. Od dzieciaka do Mastersiaka. Było to święto dźwigania, radości i promocji dwuboju olimpijskiego.

W klasyfikacji drużynowej Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika zajął trzecie miejsce .
W kategorii do 55 kg Angelika Szczykutowicz zajęła I miejsce. Na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Mikla . W kategorii do 59 kg I miejsce zajęła Alina Pożoga nauczycielka wychowania fizycznego , która została poraz 24 najsilniejszą zawodniczką Pucharu Gór Świętokrzyskich w Podnoszeniu Ciężarów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.