Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Ostrowcu Świętokrzyskim w roku szkolnym 2022/2023

L.p.Imię i nazwisko nauczycielaTermin
1.Ewa Adamczykpiątek, 9.45 – 10.45
2.Iwona Adamczykpiątek, 12.00 – 13.00
3.Bogumiła Baszakczwartek, 9.45 – 10.45
4.Agnieszka Bębenwtorek, 12.30 – 13.30
5.Anna Bil-Sternikwtorek, 12.00 – 13.00
6.Renata Bryławrzesień: środa 7.55 – 8.55
od października: poniedziałek, 10.35 – 11.35
7.Marlena Chołujwtorek, 10.35 – 11.35
8.Anna Czubaponiedziałek, 9.30 – 10.00 środa, 15.10 – 15.40
9.Anna Denuszekczwartek, 14.20 – 15.20
10.Małgorzata Dyjachczwartek, 10.35 – 11.35
11.Bożena Filipczakśroda, 8.50 – 9.50
12.Żaneta Fiszerwtorek, 12.30 – 13.30
(co 2 tygodnie)
13.Ilona Gęboraczwartek, 10.40 – 11.40
14.Małgorzata Giemzaśroda, 9.50 – 10.50
15.Ewa Góraponiedziałek, 11.35 – 12.35
16.Marzena Grudzieńczwartek, 8.50 – 9.50
17.Edyta Jamrózśroda, 9.50 – 10.50
18.Marta Jareckaponiedziałek, 9.50 – 10.50
19.Bernard Jaworskiczwartek, 9.40 – 10.40
20.Dorota Kępińskapiątek, 8.50 – 9.50
21.Marta Kończewskawtorek, 17.00 – 18.00 (co 2 tydzień)
22.Jarosław Piotr Kopańskiczwartek, 8.50 – 9.50
23.Ilona Kosiakczwartek, 11.40 – 12.40
24.Aneta Krawczykczwartek, 9.45 – 10.45
25.Kamila Kurekśroda, 11.40 – 12.40
26.Agnieszka Kuterawtorek, 14.00 – 15.00
27.Agnieszka Kwiatkowskapiątek, 10.40 – 11.40
28.Anna Maciaswtorek, 12.30 – 13.30
29.Anna Majpiątek, 13.30 – 14.30 (co 2 tygodnie)
30.Edyta Majecka-Lorantyczwartek, 11.35 – 12.35
31.x Grzegorz Martynawtorek, 9.50 – 10.50
32Ilona Marzecśroda, 7.50 – 8.50
33.Dorota Mazanśroda, 10.40 – 11.40
34.Bożena Mazikwtorek, 10.35 – 11.35
35.Agnieszka Mazurponiedziałek, 10.40 – 11.40
36.Danuta Moskalewiczponiedziałek, 8.40 – 9.40
37.Agata Niedźwieckaponiedziałek, 10.40 – 11.40
38.Urszula Pastuszkawtorek, 11.40 – 12.40
39.Małgorzata Pękalskawtorek, 9.40 – 10.40
40.Iwona Pietrzykponiedziałek, 9.50 – 10.50
41.Alina Pożogaśroda, 9.45 – 10.45
42.Anna Putonponiedziałek, 11.35 – 12.45
43.Mariusz Skrzypczykpiątek, 9.50 – 10.50
44.Monika Smolińskaczwartek, 11.40 – 12.40
45.Grażyna Sowaśroda, 10.40 – 11.40
46.Andrzej Starachowskipiątek, 7.55 – 8.55
47.Monika Stencelczwartek, 11.35 – 12.35 (co 2 tygodnie)
48.Dorota Szczałubawe wrześniu: środa. 11.50 – 12.50;
od października: środa, 14.20 – 15.20
49.Andrzej Świćśroda, 12.00 – 13.00
50.Małgorzata Węglewiczwtorek, 12.40 – 13.40
51.Małgorzata Wieczorekśroda, 10.40 – 11.40
52.Joanna Żelazna-Żakpiątek, 11.30 – 12.30