Kosmiczny Piknik Kopernika

W dniu 31 maja z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się piknik zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i panią pedagog Iwonę Adamczyk.

Dzień pełen atrakcji rozpoczęliśmy od konkursu na klasowy, najładniejszy kocyk piknikowy. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością – Jury pod przewodnictwem Pani Wicedyrektor Agnieszki Kutery długo zmagało się z wyłonieniem zwycięzcy. Wszystkie kocyki były bardzo barwne i bogato ozdobione, dlatego trudno było wybrać jednego zwycięzcę.

Uczniowie mogli sprawdzić również swoją wiedzę na temat Mikołaja Kopernika w  konkursie przygotowanym przez uczennice klasy 3c. Jednocześnie odbywały się konkurencje sportowe: przeciąganie liny i  mecze piłki nożnej.  Nie zabrakło również występów artystycznych na miarę Mam Talent!!! Występy utalentowanych uczniów naszej szkoły dopełniały program imprezy.

To był bardzo udany dzień. Wszyscy zakończyli piknik zadowoleni i najedzeni.