Halloween

Dnia 31.10.2023 roku w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie z okazji Halloween, które zgromadziło młodzież w niezwykłych i przerażających kostiumach.

Tego dnia nasza szkoła przeniosła się w świat zjaw, duchów, czarownic i innych fantastycznych postaci. Uczniowie przygotowali się starannie, tworząc kreatywne kostiumy, które odzwierciedlały różnorodność postaci ze świata horrorów i baśni. W szkole panowała niezwykła atmosfera, a korytarze stawały się areną dla widowiskowych przejść paradowych. Nie brakowało widoków, które przyprawiały o gęsią skórkę i uśmiech na twarzy. Dodatkowo, nauczyciele i uczniowie wspólnie przygotowali dekoracje, które przyozdobiły szkołę, nadając jej mroczny i tajemniczy charakter.

W trakcie wydarzenia odbywały się konkursy na najlepszy strój oraz zabawy i gry związane z Halloween, które dodatkowo integrowały społeczność szkolną.