Mikołajkowy zawrót głowy & Dzień Patrona

Obchody 6 grudnia w naszej szkole, zatytułowane „Mikołajkowy zawrót głowy” oraz „Dzień Patrona,” okazały się niezapomnianym przeżyciem dla całej społeczności szkolnej. Młodzież entuzjastycznie włączyła się w atmosferę świątecznego karaoke, gdzie wszyscy, zarówno w mniejszych, jak i większych grupach, oddawali się wspólnemu śpiewaniu.

Niezwykłym wydarzeniem było również wykonanie specjalnego pokazu piosenki „Z kopyta kulig rwie” przez nauczycieli. Choć rezultat był nietuzinkowy, to pokaz ten udowadniał, że w duchu świątecznej radości każdy śpiewać może.

Święty Mikołaj, w towarzystwie drużyny elfów, śnieżynek i przy wsparciu patrona szkoły Mikołaja Kopernika, hojnie obdarowywał słodkimi upominkami wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Dodatkową atrakcją była możliwość wsiadania do sań Mikołaja, co umożliwiło uwiecznienie tych magicznych chwil na zdjęciach.

Wszystko to sprawiło, że obchody te stanowiły nie tylko okazję do wspólnego świętowania, lecz również do budowania wspólnoty i tworzenia niezapomnianych wspomnień.