Podziękowanie od uczniów klas IV

„Życie szkolne jest nowelą,
której nigdy nie masz dosyć,
Wczoraj zabrzmiał pierwszy dzwonek
Dzisiaj czas rozłączyć losy.
Życie szkolne jest nowelą
raz przyjemną, a raz wrogą,
Czasem chcesz się pożalić,
ale nie masz do kogo.”

Mamy ogromny zaszczyt złożyć najserdeczniejsze podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom i Wszystkim Pracownikom Szkoły, za Wasz trud i cierpliwość włożony w nasze wychowanie i wykształcenie.

W imieniu tegorocznych absolwentów chcielibyśmy wyrazić słowa uznania dla wszystkich tych, którzy przyczynili się do naszego sukcesu edukacyjnego.

Wielkie ukłony kierujemy w stronę całej Dyrekcji naszej szkoły.
Podziękowania, płynące z głębi naszego serca, należą się również Wszystkim Nauczycielom, którzy przez te lata towarzyszyli nam codziennie. Oni najlepiej znają nasze sukcesy i porażki. Widzieli na naszych twarzach radość, a czasami smutek, ale zawsze starali się nas wspierać na duchu.

Wiele trudu i poświecenia włożyli w kształtowanie naszych charakterów wspaniali Wychowawcy. Oni też niech zechcą przyjąć od nas słowa uznania.

Drodzy Nauczyciele, cudowni Wychowawcy, dziękujemy!!! Tylko Wam zawdzięczany, że zdołaliśmy ukończyć szkołę. Wiemy, ile trudu Was to kosztowało. Niektórzy z nas sprawiali kłopoty i dawali się Wam „we znaki”, a jednak Was to nie zrażało. Mamy nadzieję, że o naszych błędach i wybrykach szybko zapomnicie, a zapamiętacie nas tylko z dobrej strony.

Okazaliście nam mnóstwo cierpliwości i wyrozumiałości, zwłaszcza wtedy, gdy po raz kolejny uparcie i konsekwentnie tłumaczyliście nam znaczenie dobrych manier. Dzięki temu nawet ci najbardziej oporni z nas w końcu zrozumieli swój błąd. Pod Waszymi opiekuńczymi skrzydłami, Kochani Wychowawcy, spędziliśmy wiele miesięcy. Dzięki Wam, wielu z nas zrozumiało, jak wielką wartością jest przyjaźń, lojalność i miłość. Tej nauki nigdy nie zapomnimy. Dzięki Wam nasza wiedza nie tylko znacznie się wzbogaciła, ale uzyskaliśmy także wiele cennych umiejętności.

Cieszymy się, iż pewien etap naszego szkolnego życia mamy już za sobą. Za chwilę każdy z nas będzie wybierał swoją drogę. Jednak o chwilach spędzonych w tych murach nigdy nie zapomnimy. W naszych sercach na zawsze pozostaną wspomnienia o Naszej Kochanej Dyrekcji, Nauczycielach i Wszystkich Pracownikach Szkoły.Przyjmijcie ten symboliczny bukiet kwiatów jako wyraz wdzięczności.

Dziękujemy!!!
Absolwenci klas czwartych Zespołu Szkół Nr 1 im. Mikołaja Kopernika
w Ostrowcu Świętokrzyskim