Nagroda Główna dla ZS Nr 1 w konkursie „POPOJUTRZE_ZAWODOWO w obiektywie”

POPOJUTRZE_zawodowo to projekt wybrany przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej do skalowania 3 edu innowacji w 65 szkołach branżowych i technicznych z całego kraju.

Od 15 września do końca stycznia br. trwał konkurs „POPOJUTRZE_ZAWODOWO w obiektywie”.

Do udziału zaproszeni zostali wszyscy Uczniowie, Nauczyciele oraz Dyrekcje Szkół uczestniczących we wdrożeniu jednej z trzech Innowacji w ramach projektu POPOJUTRZE_ZAWODOWO: „AGR-EKO-LAB”, „EKO-LOGIKA. Sztuka roślinnego gotowania”, „PROJEKTOWANIE RZEMIESLINKÓW”.

Zadaniem konkursowym było tworzenie i publikowanie różnych materiałów: wideo, zdjęć i/lub innych materiałów, które ukazywały realizowaną Innowację (szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne).

Uczestnicy konkursu oceniani byli w dwóch kategoriach: kreatywność i aktywność. W ramach kryterium kreatywności, kapituła konkursowa oceniała pomysłowość, atrakcyjność przygotowywanych opracowań i kreatywność uczestników.

Przewidziana była jedna nagroda główna oraz 5 wyróżnień indywidualnych dla najbardziej aktywnych Uczestników. Wśród wyróżnionych znalazły się dwie nasze uczennice – uczestniczki projektu: Bianka Cimała i Zuzanna Żabicka. Uczestnicy, którzy zostali wyróżnieni w tej kategorii przez Organizatora, otrzymali nagrodę indywidualną, jaką jest Voucher do Decatlonu o wartości 300,00 zł.

Nagrodą główną, którą otrzymaliśmy w konkursie jest:

  1. Voucher do Multikina, na dowolny, wybrany film dla całej grupy Uczniów i Nauczycieli biorących udział w skalowaniu innowacji w szkole.
  2. Certyfikaty dla Szkoły i Uczniów.
  3. Dedykowana publikacja materiału o udziale w projekcie poświęcona szkole oraz uczestnikom (na stronie projektu, stronie organizatora i w Social Mediach).

Serdecznie gratulujemy 12-ce uczniów z klasy 3c technik żywienia i usług gastronomicznych, że byliście aktywni i dziękujemy za Wasz udział w projekcie!