KONKURS „Najlepszy produkt miniprzedsiębiorstwa”

Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

Dziś – 21.03.2020 r. to już ostatni dzień, kiedy możecie zagłosować na nasze miniprzedsiębiorstwo „Polish Eco Snacks” w ogólnopolskim konkursie na „Najlepszy produkt miniprzedsiębiorstwa”, w którym zaprezentowaliśmy naszą ofertę produktową.

Firma nasza rozpoczęła działalność w listopadzie 2019 roku, po uprzednim podpisaniu umowy na wynajem lokalu z Panią Dyrektor Agnieszką Kuterą. Zgodnie z misją oferowaliśmy Wam wyroby, które powstawały z niezwykłą starannością w naszej szkolnej pracowni gastronomicznej w oparciu o tylko naturalne surowce, bez żadnych sztucznych dodatków: barwników i konserwantów, którymi przepełnione są tego typu produkty spożywcze dostępne w handlu. To przede wszystkim odróżniało nas od konkurencji i to właśnie z tego powodu nasze batoniki sezamowe, kruche ciastka przekładane, kruche serowe rogaliki czy wreszcie pralinki – trufle czekoladowe o smaku pomarańczowym rozchodziły się w mgnieniu oka, niczym ciepłe bułeczki.

Dlatego, jeśli uważacie, że nasze wyroby zasługują na uznanie – prosimy Was o głos!

Poniżej zamieszczamy link do strony, gdzie wśród 35 prezentacji miniprzedsiębiorstw z całego kraju, znajdziecie naszą:

https://miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl/pl/glosowanie

 W oknie pod tytułowym slajdem,

należy wpisać swój adres e-mail i wcisnąć przycisk GŁOSUJ. Następnie na Waszą skrzynkę e-mail otrzymacie wiadomość z linkiem, w który klikając, dopiero dopełnicie głosowania. Bez tego potwierdzenia głos jest nieważny.

Z każdego konta można oddać tylko raz głos.
Bardzo dziękujemy za każdy głos uznania naszej kilkumiesięcznej pracy!

Wspólnicy Polish Eco Snacks